Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı

 

 

0

 

Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı

Evde uğraşabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Makrome ipiyle süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel süs çalışmasını evinizde kolayca yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Makrome ipi ile yapılan diğer çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Makrome ipiyle bileklik yapılışı gibi daha birçok çalışmayı sitemizdeki kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Yine arama kutusuna makrome ipi yazarak arama yapmanız da yetecektir. Evde makrome ipiyle süs yapımını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-makrome-ipiyle-sus-yapimi

Macrameseil – macrame rope – corde en macramé

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Muzlu Dondurma Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir