Evde Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Mandaldan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bu çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilir ve evinizin duvarını şenlendirebilirsiniz. Evde mandaldan resim çerçevesi yapmak için paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı mandal, karton ve fotoğraflar sayesinde kısa sürede yapabileceksiniz. Resimli anlatımdaki gibi çalışmayı yapabilir ve sizde evinizin duvarına ışıltılı bir fotoğraf albümü yapabilirsiniz. Evde mandaldan fotoğraf çerçevesi yapımı için kartonu yuvarlak bir şekilde kesip, mandalları üzerine iliştirip, hemen ardından fotoğrafları iliştirmeniz yetecektir. Gerçekten harika bir görüntü ortaya çıkacak. Bu güzel çalışmayı yaparak, evinize gelen misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Dekoratif süsleme bakımından oldukça güzel ve eğlenceli olan çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 

 

evde-mandaldan-fotograf-cercevesi-yapimi

cadre photo – Photo frame – Bilderrahmen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir