Evde Mandaldan Saksı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Mandaldan Saksı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde mandal kullanarak küçük güzel bir saksı yapmaya ne dersiniz? evet yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde bulunan mandalları kullanarak harika bir çiçek saksısı yapalım. Paylaşacağım resimli anlatımlarda gösterildiği gibi sizde boş bir konserve kutusunu veya boş bir teneke kutuyu resimlerdeki gibi kullanabilir ve mandalları etrafına dizerek, güzel bir dekoratif saksı elde edebilirsiniz. İçine dikeceğiniz çiçeği siz belirleyebilirsiniz. İster gerçek çiçek, isterseniz de yapay bir çiçek kullanabilirsiniz. Çalışma bittikten sonra ortaya oldukça güzel bir görüntü çıkıyor. Evde mandaldan saksı yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

 

Latch Topf – latch pot – pot de verrouillage

 

Daha önce paylaştığımız Evde Patlak Ampulden Minyatür Saksı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir