Evde Mandalla Çerçeve Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Mandalla Çerçeve Yapılışı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışmayı sizde evinizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler mandal ve karton… bu tür eğlenceli çalışmaları yapmayı seviyorsanız, umarım bu güzel çalışmayı da beğeneceksiniz. Evde ahşap mandalla fotoğraf çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde çok güzel fotoğraf çerçeveleri yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmanın anlatımlı bir de videosunu paylaşacağım. Eğer resimli anlatımda takıldığınız nokta olursa, hemen anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz.

 

 

Evde ahşap mandal ile resim çerçevesi yapılışına benzeyen başka çalışmalar da paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımın hemen altında bulunan paylaşımlarda diğer mandalla yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Sitemizde kendin yap kategorisinden birbirinden güzel binlerce çalışmaya ulaşabilirsiniz.

chevilles en bois bâti – wooden pegs frame – Holznägel Rahmen

 

Daha önce paylaştığımız Evde Bebek Nasıl Kundaklanır? - Nasıl Kundak Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir