Evde Mercan Boncuk Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde boncuktan bileklik yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde mercan boncuk bileklik yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda mercan boncukları dikiş ipliğine veya benzer ipe geçirip, aralık bırakarak oluşturulan örgü bileklik yapımı anlatılmış.

Daha önce boncuktan örgü bileklik yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine aynı örgü bileklik yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay bir şekilde örgü boncuk bileklikler yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Resimli tarifte tüm detaylar adım adım verilmiş. Bu çalışma için gerekli malzemeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz.

  • dikiş ipliği.
  • mercan boncuk takımı.
  • makas.

Benzer çalışmalar yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Evde mercan boncuk bileklik yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 

 

evde-mercan-boncuk-bileklik-yapmak

Evde mercan boncuktan bileklik veya bilezikler yapabilirsiniz. Satarak güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için daha önce paylaştığım birçok çalışma gibi bu güzel çalışmanın da anlatımı oldukça kolay ve örgü şeklinde boncuktan bileklik yapma işlemi gösteriliyor. Yaparken zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Benzer birçok çalışmayı takı tasarım bölümünden de ulaşarak bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve eviniz için para kazanabilirsiniz. Yine sevdiklerinize yapıp hediye olarak da verebilirsiniz. Doğum günü hediyesi, mercan boncuk arkadaşlık bileklik olarak da düşünülebilir. Resimli anlatımdan yararlanarak her türlü fikirde yapılabilecek bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/13579165

 

 

Daha önce paylaştığımız Alüminyum Telden İşlemeli Takı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir