EVDE METAL BİLEKLİK NASIL YAPILIR

evde-metal-bileklik-nasil-yapilir-600x415

Evde metal bileklik yapmak isteyenler için daha önce paylaştığımı hatırlamıyorum ama, benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kolay yapımı olan ve detaylı anlatıma sahip, evde metal bileklik nasıl yapılır sorusu olanlara cevap niteliği taşıyan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Resimli anlatımda metalden bileklik nasıl yapılır veya alüminyum telden bileklik yapmak da diyebiliriz. Bu çalışmanın resimlerde kare kare nasıl yapacağınız verilmiş. Sizde evde metal bileklikler yapabilirsiniz.

Yeni metal bileklik çalışması olarak bu anlatıma benzer çalışmalar varsa da zaten sitemizde takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz. Bu yazımın altından da karşınıza benzer takı çalışmalarının anlatımları veya videoları çıkacaktır.

Onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için detaylı anlatıma sahip metal bileklik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-metal-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7336.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*