EVDE METAL BİLEKLİK NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde metal bileklik yapmak isteyenler için daha önce paylaştığımı hatırlamıyorum ama, benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kolay yapımı olan ve detaylı anlatıma sahip, evde metal bileklik nasıl yapılır sorusu olanlara cevap niteliği taşıyan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Resimli anlatımda metalden bileklik nasıl yapılır veya alüminyum telden bileklik yapmak da diyebiliriz. Bu çalışmanın resimlerde kare kare nasıl yapacağınız verilmiş. Sizde evde metal bileklikler yapabilirsiniz.

Yeni metal bileklik çalışması olarak bu anlatıma benzer çalışmalar varsa da zaten sitemizde takı tasarım bölümünden bulabilirsiniz. Bu yazımın altından da karşınıza benzer takı çalışmalarının anlatımları veya videoları çıkacaktır.

 

 

Onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için detaylı anlatıma sahip metal bileklik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-metal-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7336.html

 

Daha önce paylaştığımız TÜRKÇE ANLATIMLI ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir