Evde Midye Dolma Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Midye Dolma Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Sokakta gördüğümüzde seviyorsak koşa koşa gider ve hemen yemeye başlarız. Yedikçe yiyesimiz gelir. Kimisi sevmez ama aslında güzel bir yiyecektir. Özellikle de üzerine limon sıkarak yemek ise bir harikadır. Seven sevmeyen olsun gerçekten değişik bir lezzet. Hatta bugün TV de yabancılara Türk yemekleri tattırılıyor ve inceliyorlardı. Yine yabancılara sunulan lezzetler arasında ise midye de vardı.

Yabancılar şaşkınlıkla inceleyip, içinde ne var diye biraz şaşkınlık içinde biraz da farklı bir tat merakı içerisinde araştırdılar. Daha sonra içinden pirinç çıktığını gören yabancı güldü ve limonu da üzerine sıkacağız diyerek, lezzeti tattı. Beğenip beğenmediği yüz ifadesinden anlaşılmadı ama diğer yabancı bunu istiklalde satanları görmüştüm diye cevap verdi.

 

 

evde-kolay-midya-dolma-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Kum Boncuktan Kolye Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir