EVDE MİNİMON KALEMLİK YAPMAK

 

 

0

 

Teneke kutudan minion kalemlik

Evde minimon kalemlik yapmak istiyorsanız ve çocuklarınızı bu çalışma ile mutlu etmekse niyetiniz, doğru yerdesiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını ister oyuncak olarak, isterseniz de çocuk odasında ki çalışma masasına kalemlik olarak yapmayı düşünebilirsiniz.

Daha önce minimon oyuncak yapımıyla ilgili birçok güzel çalışmayı paylaşmıştık. Hatta minimonlarla ilgili birçok materyali ve anlatımı sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da minimon benzeri birçok çalışmanın anlatımına ulaşacaksınız. Evde kolay minimon oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

İnanın bu güzel çalışmayı yaparken bile keyif alacaksınız. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde aynısını veya kendinize göre değiştirdiğiniz harika bir minimon kalemlik yapıp keyifle çocuklarınızın kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Minimon kalemlik nasıl yapılır

Teneke kutuyu kaplayarak yapılan bu güzel çalışma da minyon için şablon hemen resmin sonunda yer alıyor. Yapmanız gereken hanımlar, öncelikle şablondaki parçaları ilgili renkler olan sarı, mavi ve siyah ile beyaz renkleri kullanarak kesmeniz gerekiyor. Daha sonra teneke kutuyu kaplamanız gerekiyor.

 

 

evde-minimon-kalemlik-yapmak

evde-minimon-kalemlik-yapmak

Teneke kutu üzerine kestiğiniz parçaları yapıştırarak birleştireceksiniz. Ortaya çok güzel ve şirin bir minion kalemlik modeli çıkacak. Anlatımlı olan çalışma da tek dikkat etmeniz gereken şablondaki parçaları düzgün kesmek ve birleştirmek için yapıştırma işlemine özen göstermeniz gerekiyor. Daha sonra birleştirerek harika kalemlikler yapabilirsiniz. Özellikle de çocuklarınız bayılacak. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN KUŞ EVİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir