Evde Misine İpinden Kolye Yapmak

 

 

0

 

Evde misine ipinden bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler için güzel bir örnek resimli anlatım paylaştım. Daha önce misine ipinden bileklik yapmak için benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Eğer paylaştıklarım varsa onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda ise sizlere yine güzel bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde basit bulunur malzemelerden yapabileceğiniz takı çalışması ile sizde çok güzel bileklik veya kolyeler yapmayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde çeşitli takı yapım çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Takı tasarım bölümünde benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde zorlanmadan yapabileceğiniz ve misine ipinden harika kolyeler yapacağınız resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-misine-ipinden-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-3409.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Silgili Kalemle Penye Süsleme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir