Evde Misine İpinden Kolye Yapmak

evde-misine-ipinden-kolye-yapmak-368x415

Evde misine ipinden bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler için güzel bir örnek resimli anlatım paylaştım. Daha önce misine ipinden bileklik yapmak için benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Eğer paylaştıklarım varsa onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda ise sizlere yine güzel bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde basit bulunur malzemelerden yapabileceğiniz takı çalışması ile sizde çok güzel bileklik veya kolyeler yapmayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde çeşitli takı yapım çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Takı tasarım bölümünde benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde zorlanmadan yapabileceğiniz ve misine ipinden harika kolyeler yapacağınız resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-misine-ipinden-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-3409.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*