EVDE MİSKETTEN MUMLUK YAPMAK

 

 

0

 

Hepimizin evinde çocukluk zamanından kalma misketler vardır. Yoksa bile illaki birisinden misket temin edebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde misketten mumluk yapmak için güzel bir örnek resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda fildiş yani misketleri nasıl mumluğa çevireceğiniz detaylı olarak tarif edilmiş. Malzemeler olarak fildiş yani misket, yapıştırıcı ve boş bilgisayar CD’si yeterli olacaktır. Resimli anlatımda aşamalar tek tek gösterilmiş.

Kullanmadığınız veya çocuğunuzun artık bıktığı misketlerini çok güzel mumluklara dönüştürebilirsiniz. Misketten mumluk yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı şekillerde de yapabilirsiniz.

Hatta satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Günümüzde misket satılıyor mu? bilmiyorum ama illaki bir yerlerden temin edileceğini düşünüyorum. Şimdi sizleri misket mumluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-misketten-mumluk-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-2452.html

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY PARA CÜZDANI YAPMAK ŞABLONLU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir