AHŞAP MANDALDAN MİNYATÜR BALE YAPAN KIZ YAP

Evinizde hala ahşap mandal kullanıyorsanız ve ahşap mandal sahibi iseniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Ahşap mandaldan minyatür bale yapan kız yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde eğlenceli olan bu çalışmayı kısa sürede evinizde yapabilirsiniz.

Evde mandalla yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Gerçekten güzel minyatür figürler ortaya çıkıyor. Bazen minyatür sanatıyla uğraşmak istediğimizde tüm malzemeler evinizde vardır.

Ancak kafamızda nasıl bir şey yapacağımızın fikri yoktur. İşte bu çalışma da onlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Evde bu tür mandal veya benzer malzemelerden minyatür süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda fazla detay yok. Ancak ne yapmanız gerektiğini az çok anlayacağınızı düşünüyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-mandaldan-minyatur-bale-yapan-kiz-susu-yap

source : http://fabartdiy.org/20-creative-uses-for-clothespins-you-can-make-for-your-home/

 

KEÇEDEN KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden ne yapılır, keçeden çanta yapmak ve keçeden cüzdan yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir