AHŞAP TAHTADAN KUŞ EVİ YAPMAK

Ahşap tahtadan kuş yuvası yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Ayrıntılı bir şekilde olmasa da nasıl yapılacağını az çok örnek resimlerden anlayabilirsiniz.

Ahşaptan kuş yuvası yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaşmıştım. Hatta plastikten kuş yuvası yapmak için de çeşitli çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Ahşap tahtadan kuş evi yapmak için resimli anlatımdaki gibi sizde şablonları marangozda kestirip, yapıştırma veya vidalama tekniği ile birleşimini yapabilirsiniz. Kuş evini evinizden biraz uzağa kurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Çünkü doğadaki hayvanlar bazen insanları dış tehdit olarak görebilmektedirler. Bu yüzden yaptığınız kuş evini evinizin yakınına kurarsanız, güvensizlik duyabilirler.

 
 

Bu bakımdan bir ağaca yakın veya bahçeli bir eviniz varsa biraz uzağa yerleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri ahşap tahtadan kuş yuvası yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

ahsap-tahtadan-kus-evi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/274649277253435001/

 

KAPŞONLU ÖRGÜ BEBEK YELEK MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek yeleği nasıl yapılır, evde bebek yeleği yapmak ve kapşonlu bebek yeleği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Mürsel Hoca diyor ki:

    Sevgili Nuray Hanım …
    Dolaşırken tesadüfen siteyi gördüm ve çok beğendim.Benimde hobilerim var ve her insanın olması gerekir.
    bir yanda dizi ve dedikodu kolikler bir yanda sizin gibi yürekli insanlar tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir