Çoraptan Oyuncak Köpek Yapmak

Evde eski çoraptan yapılan oyuncak çalışmalarını sürekli olarak size paylaşmaya devam ediyorum. Evinizde atmaya kıyamadığınız ve sevdiğiniz çoraplarınız varsa onlara yeni canlar katabilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak köpek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda neresinden kesmeniz ve neresinden biçmeniz gerektiği detaylı olarak verilmiş.

Yapmanız gereken oyuncak köpek yapmak için uygun güzel bir çorap bulmak ve sevdiğiniz çorabınızı oyuncağa dönüştürmek. Çoraptan köpek yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler ise oldukça basit. Çoraptan oyuncak köpek yapımı için malzemeleri şöyle sıralayabiliriz.

  • eski çorap.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • oyuncak göz.
 
 

Malzemeleri temin ettikten sonra çalışmayı anlatan resimli tariften yararlanarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çoraptan oyuncak çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap kategorisi ile değerlendirme bölümlerinde bulabilirsiniz.

coraptan-oyuncak-kopek-yapmak

Evde eski kazaktan oyuncak yapmak veya eskilerinizi değerlendirmek için daha önce de çok güzel harika anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/222138072

 

Evde Tığ İşi Örgü Bot Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bottes de crochet, crochet boots ve evde kolay tığ işi bot örmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir