ESKİ GÖMLEKTEN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK

Evde kullanmadığınız eski gömlekleri köpekler için harika elbiselere veya tasma kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Hem görüntülerini çok güzel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Hem de sokağa çıktığınızda herkesi köpeğinize hayranlıkla bakmalarını sağlayabilirsiniz. Evde eski gömlekten köpek elbisesi yapmak için daha önce birçok kez benzer paylaşımlarım olmuştur.

Bu yazımda da yine sizlere eski kullanmadığınız gömleği değerlendirme çalışması paylaştım. Bu kez bir eşya değil köpeğiniz için yeni bir kıyafete dönüştüreceksiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde eski gömlekten nasıl köpek kıyafeti yapılır? sorularınıza cevap olması amacıyla resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-gomlekten-kopek-elbisesi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/308496643206670204/

 

ESKİ POLARDAN KÖPEK MONTU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski polar değerlendirme, eski polardan hayvanlara elbise yapmak ve eski polardan kedi elbisesi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir