Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı – Resimli Anlatım

Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eski giymediğiniz kot pantolonlarını veya kot eteklerini kullanarak harika bebek önlükleri yapmak ister misiniz? evet yanlış duymadınız. Eski kottan bebek önlük yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evinizdeki eski kotları değerlendirebilecek ve yerine yeni bebek önlükleri yapabileceksiniz. Eskileri değerlendirme üzerine paylaştığım çalışmalara yenisini ekliyorum ve bu yazımda sizlere çok güzel bir eski kot değerlendirme çalışması paylaşıyorum.

 
 

Evinizde giymediğiniz veya kullanmadığınız kot giysilerinizi değerlendirerek çok güzel bebek önlükleri yapabilirsiniz. Evden ailesine ek kazanç sağlamak isteyen bayanlar da bu güzel çalışmayı yapıp, ürettikleri bebek önlüklerini satışa sunabilirler. Bu sayede evden kolay para kazanmak adına bu önlüklerden yapıp satabilirler. Eski kottan yapılan diğer çalışmalar yine bu yazımın sonunda sizlere benzer çalışmalar olarak karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

source : http://www.thimblythings.com/2009/06/01/in-praise-of-denim-bibs/

Jeansträgerkleid – chasuble en denim – denim pinafore

 

10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dekoratif sarkaç süsler, ornamental pendulum ve pendule ornementale hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir