Evde Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap

Evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak isteyenler için yine değişik bir çalışma ile karşınızdayım. Bu yazımda da yine çok güzel ve kolay oyuncak yapımını gösteren harika bir resimli anlatım paylaştım.

Evde zorlanmadan yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde eski çoraptan oyuncak tavşan yapabileceksiniz. Daha doğrusu yapmayı öğreneceksiniz. Öncelikle malzemeler eski bir çift çorap, pamuk veya yün, iğne iplik ve makas yeterli oluyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi tüm detayları atlamadan çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Çalışmayı tamamladıktan sonra içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz.

 
 

Aynı zamanda oyuncak tavşan yapmak için oyuncak göz malzemesini ise kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-coraptan-oyuncak-tavsan-yap

source : http://stylowi.pl/41757257

 

Evde Sarkaç Kuş Kafesi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından kuş kafesi sarkaç süs yap, eva kağıdından sarkaç süs yap ve evde kolay sarkaç süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir