Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eski Kottan Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eskimiş kotlarınız varsa bunları bir araya getirip, çok güzel dekoratif sepetler haline getirebilirsiniz. Evinizde eşyalarınızı, çocuklarınızın oyuncaklarını toplayacağınız güzel bir kot sepet yapmak ister misiniz? bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolayca evde eski kottan sepet yapmayı öğrenebilirsiniz. Eski kot pantolondan sepet yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım pekmarifetli sitesinden alınmıştır. Tamamen sizlere fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmaktadır. Sizde evinizde eski kotlarınızdan güzel sepetler yapabilirsiniz. Eski kottan torba veya eski kottan kutu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları takip ederek, sizde evinizdeki eski kotlarınızdan dekoratif sepet yapabilirsiniz. Birçok amaçla yaptığınız kot sepeti kullanabilirsiniz. Evde eski kottan sepet yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-eski-kottan-sepet-yapimi

boîte Jeans – jeans box – Jeans-Box

 

Evde Kolay Kolye Ucu Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kolye ucu yapılışı, evde kolay kolye ucu yapımı ve evde kolye ucu yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nesrin diyor ki:

    sizden görüp yaptım çok iyi oldu elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir