Evde Eski Tişörtten Kolay Çanta Yapılışı

Evde Eski Tişörtten Kolay Çanta Yapılışı

Eski tişörtten çanta yapımı ile ilgili videoları paylaşmaya son sürat devam ediyorum. Yine bugün sizlere evde eski tişörtten kolay çanta yapımı ile ilgili güzel bir video paylaşacağım.

Bu sayede sizde evinizdeki eski tişörtlerinizi değerlendirebilir ve yeni kullanışlı eşyalara çevirebilirsiniz. Kim demiş elbiseler Transformers gibi değişim geçiremezler diye… bu yazımda paylaşacağım evde eski t-shirtten kolay çanta yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

evde-eski-tisortten-kolay-canta-yapilisi

 
 

 

 

Evde Yaprak Dökümü Örgü Modeli Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yaprak dökümü örgü modeli yapımı, evde yaprak dökümü örgü modeli yapmak ve kolay yaprak dökümü örgü modeli yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir