Evde Havlu İle Oyuncak Tavşan Yapımı – Şablonlu

Evde Havlu İle Oyuncak Tavşan Yapımı – Şablonlu

Evde sadece havlu kullanarak çocuğunuza sevimli tavşan oyuncak yapmak ister misiniz? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı şablonu uygulayarak, kullanacağınız havluyu kolayca tavşan oyuncağına çevirebilirsiniz. Evde havlu ile oyuncak tavşan yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanabilir ve pratik bir şekilde havludan tavşan oyuncağı yapabilirsiniz. Evde havlu kullanarak dilediğiniz gibi kolayca çocuğunuza oyuncak tavşan yapabilirsiniz. Havludan oyuncak tavşan yapılışını tarif eden şablon ise şöyle ;

 
 

evde-havludan-tavsan-oyuncak-yapimi

evde-havludan-tavsan-oyuncak-yapimi2

 

Evde Kolay Gemi Boyama Resimleri - Gemi Boyama Sayfaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde gemi boyama sayfaları, evde kolay gemi boyama resimleri ve gemi boyama sayfaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir