Evde Havludan Oyuncak Kedi Yapımı

Evde Havludan Oyuncak Kedi Yapımı

Evde oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları sizlere aktarmaya devam ediyorum. Daha önceden sizlere hep çoraptan oyuncak yapımı ile ilgili resimli anlatımlar, videolu anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sınırların dışına çıkıyorum ve sizlere çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili anlatım yerine, havludan oyuncak yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım.

 
 

Ancak resimli bir anlatım ve kolay bir şekilde sizde kullanmadığınız havlularınızdan çocuklarınıza oyuncak kedi veya evinize aksesuar olarak oyuncak kediler yapabilirsiniz. Evde havludan oyuncak kedi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

Evde Kolay Paracord Bileklik Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay paracord bileklik nasıl yapılıyor, evde kolay paracord bileklik yapılışı ve evde paracord bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Gülay diyor ki:

    Kedi kalıbını nasıl çıkardığınızıda paylaşın lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir