Evde Kolay Çatalla Ponpon Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Çatalla Ponpon Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay ponpon yapımı ile ilgili daha önceden sizlere resimli anlatımlar paylaşmıştım. Çatalla ponpon yapılışını da yine benzer şekilde anlatan çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kolayca evde çataldan ponpon yapılışını anlatan bir çalışma paylaşacağım. İzleyeceğiniz çalışma sonrasında sizde kolayca çatalla ponpon yapmayı öğrenebileceksiniz. Evde ponpon yapımı ile ilgili çalışmaları yine sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım ponpon yapımı ile ilgili kolay ponpon yapılışını anlatan çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-catalla-ponpon-yapimi

 

Evde Kolay İki Renkli Kurdeleden Çiçek Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde iki renkli kurdeleden çiçek yapımı, evde iki renkli kurdeleden çiçek yapmak ve evde kolay kurdeleden çiçek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir