Evde Kolay Doğal Göz Makyajı Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Doğal Göz Makyajı Yapımı – Anlatımlı

Kişisel bakım kategorisine epeydir içerik girmiyordum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Evden dışarıya çıkarken günlük çok güzel ve doğal göz makyajı yapılışı ile ilgili anlatımlı güzel bir video paylaşacağım. Evde kolay doğal göz makyajı yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışma sonrası sizde evde kolaylıkla bu makyaj türünü öğrenebileceksiniz. Evde kolay doğal göz makyajı yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video ise şöyle ;

evde-kolay-dogal-goz-makyaji-yapimi

 
 

 

 

 

Evde Kolay Dikişsiz Plaj Elbisesi Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 5 dakikada plaj elbisesi yapımı, dikişsiz plaj elbisesi nasıl yapılır ve evde dikişsiz plaj elbisesi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir