Evde Kolay Fimo Hamurundan Güllü Küpe Yapımı

Evde Kolay Fimo Hamurundan Güllü Küpe Yapımı

Evde fimo hamurundan yapılan çalışmaları anlatımlı olarak paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan güllü küpe yapılışı ile ilgili anlatımlı bir video paylaşacağım.

Fimo hamurundan yani polimer kilden yapılan çalışmaları sıkça sitemizde paylaşmaya devam ediyorum. Umarım beğeniyorsunuzdur. Bu yazımda yine sizlere polimer kilden güllü küpe yapılışı ile ilgili anlatımlı detaylı bir çalışma paylaşacağım. Fimo hamurundan güllü küpe yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-fimo-hamurundan-gullu-kupe-yapimi

 

Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı - Amigurumi Oyuncak Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi oyuncak balina yapılışı, balina amigurumi modeli ve balina oyuncak amigurumi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir