Evde Kolay Kartondan Süslü Paket Yapmak

Evde hediyelik eşya çantası hazırlamak ister misiniz? evet bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda adım adım desenli kartondan hediyelik eşya çantası yapmak isteyenler kolaylıkla bu güzel çalışmayı evde eğlenerek yapabilecekler. Mağazalardan parfüm veya güzel eşyalar aldığımızda ve boyutları küçük olduğunda genelde böyle sevimli karton poşetlere koyarlar. Bu poşetleri de atmaya kıyamayız ve çeşitli yerlere giderken elimizde taşırız. İşte sizlere kendi hediyelik eşya çantanızı kendiniz yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşmış oldum. Öncelikle kırtasiyeden desenli karton veya mukavva alabilirsiniz. Eğer bulamazsanız veya zevkinize uygun desenli karton yoksa, kitap kaplığı alabilir ve kartonun üzerine kitap kaplar gibi kaplayabilirsiniz. Ardından resimli anlatımda gösterilen adımları uygulayarak kartonu çanta şekline dönüştürebilirsiniz. Son olarak kulp kısmı için çamaşır ipi kullanabilirsiniz. Yada farklı hasır ipler de tercih edebilirsiniz. Kartondan hediyelik eşya paketi yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanabilecekler.

Yapımı oldukça kolay olan bu çantayı yaptıktan sonra sevdiklerinize bir hediye vereceğiniz zaman da kullanabilirsiniz. Öncelikle bu güzel çalışmanın yani kartondan hediyelik çanta yapmak isteyenler için resimli anlatımı paylaşayım.

 
 

evde-kolay-kartondan-suslu-paket-yapmak

Kartondan desenli hediye paketi yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirler. Kartondan desenli paketler yapabilir ve hediye vermeyi düşündüğünüz kişilere bu güzel çalışmayı verebilirsiniz. Evde kolay desenli paket yapmak isteyenler için daha önce de buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımın hemen sonunda karşınıza o çalışmalar da gelebilir. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/682100

 

Çatalla Kolay Ponpon Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bouffées faciles, çataldan ponpon yapmak ve çatalla ponpon yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir