Evde Kolay Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay kurdele nakışından çiçek yapımı çalışmasından sonra sizlere bu kezde kurdele nakışından gül yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce yine sizlere kurdele nakışından yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Sitemizde rahatlıkla diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Arama kutusuna ” kurdele nakışı ” yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza daha önce eklediğimiz birbirinden güzel kurdele nakışından yapılan çalışmalar çıkacak.

Sitemizde hemen hemen her gün kurdele nakışından yapılan çalışmalarla ilgili farklı çalışmalar paylaşmaktayım. Bu yazımda ise sizlere evde kolay yapabileceğiniz bir çalışma paylaşacağım. Kurdele nakışından gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sonrasında sizde evde kolay bir şekilde kurdele nakışından gül yapabilecek ve hatta diğer çalışmayı da izlerseniz, orada da kurdele nakışından çiçek yapılışı anlatılmaktadır.

 
 

Kurdele nakışından çiçek yapılışı ile ilgili çalışmaya sitemizdeki arama kutusundan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım kurdele nakışından gül yapımı ile ilgili çalışmanın ayrıntıları ise izleyeceğiniz videoda bulunmaktadır. Detaylı bir şekilde anlatımı olan kurdele nakışından gül yapımı ile ilgili daha farklı çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde sitemizden paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay kurdele nakışından gül yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmanın videosu ise şöyle ;

evde-kolay-kurdele-nakisindan-gul-yapimi

broderie au ruban – farvebånd broderi – ribbon embroidery

 

En Güzel Çeyizlik El işleri Şiş Oyası Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik el işi örnekleri, çeyizlik şiş oyası örnekleri ve en güzel çeyizlik modeller hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ali Ertuğrul Öztarsu diyor ki:

    Bunu anneme anlatacağım, :) kendiside bu konularla ilgileniyor, çok teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir