Evde Kolay Kurdeleden Gül Yapımı

Evde Kolay Kurdeleden Gül Yapımı

Evde kurdeleden gül yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda da yine sizlere farklı bir evde kolay kurdeleden gül yapımı ile ilgili bir çalışma paylaşacağım. Daha önceden sizlere sitemizde kurdeleden gül yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Yine farklı çalışma olarak anlatımlı videolarla kurdeleden gül yapılışını açıklayan bilgiler paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine sizlere yine farklı bir çalışma paylaşıyorum. Bu yazımdaki çalışma ise evde kolay kurdeleden gül yapımı ile ilgili güzel bir çalışma, umarım beğenirsiniz. Kurdeleden gül yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kurdeleden-gul-yapimi

 

Evde Kolay Örgülü Tepe Topuz Modeli Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgülü tepe topuzu yapımı, evde pratik örgülü tepe topuz saç yapımı ve kolay örgülü tepe topuzu nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir