Evde Kolay Kurdeleden Yeşil Yaprak Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Kurdeleden Yeşil Yaprak Yapımı – Anlatımlı

Önceki yazımda kurdeleden gül yaprak yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere kolay bir şekilde evde kurdeleden yeşil yaprak yapılışını anlatan bir çalışma paylaşacağım. Kurdeleden yeşil yaprak yapımı ile ilgili çalışmayı takip ettikten sonra sizde kolay bir şekilde kurdeleden yaptığınız güller için yeşil yapraklar yapabileceksiniz. Evde kolay kurdeleden yeşil yaprak yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kurdeleden-yesil-yaprak-yapimi

 

Evde Kolay Kurdeleden Gül Yaprak Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kurdeleden gül yaprağı yapılışı, evde kolay kurdeleden gül yaprak yapımı ve evde kurdeleden gül yaprak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir