Evde Kolay Mandaldan Minyatür Sandalye Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Mandaldan Minyatür Sandalye Yapımı – Anlatımlı

Minyatür çalışmaları çok seviyorum. Her gördüğüm minyatür çalışmayı da sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu yazımda sizlere minyatür bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir çalışma olup, mandal kullanarak minyatür sandalye yapımını anlatan anlatımlı bir video paylaşacağım. Evde kolay mandaldan minyatür sandalye yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videodan sonra sizde küçük minyatür sallanan sandalye yapabileceksiniz. Evinizde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kolayca bulabileceğiniz malzemeden yapılan çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-mandaldan-minyatur-sallanan-sandalye-yapimi

 

Evde Kolay Lastikten Bileklik Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay lastik bileklik yapımı, evde kolay lastikten bileklik yapımı ve evde lastikten bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir