Evde Kolay Ponponlu Kitap Ayracı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Ponponlu Kitap Ayracı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde kolay kitap ayracı yapılışı ile ilgili farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda yine sizlere yapımı kolay olan bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay ponponlu kitap ayracı yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimden yararlanarak sizde eğlenceli kitap ayracı sahibi olabilirsiniz. Kitap okumayı seviyorsanız, kitap ayracı da en iyi dostlarınızdan birisidir. Okuduğunuz kitapların nerede kaldığınızı öğrenmenize yardımcı olan kitap ayraçlarının yapımı ile ilgili farklı çalışmaları sitemizde zaman zaman paylaşıyoruz. Bu yazımda da yine güzel bir kitap ayracı yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde kolay ponponlu kitap ayracı yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-ponponlu-kitap-ayraci-yapimi

serre-livres – bookmark – Buchstützen

 

Evde Tül Çoraptan Zambak Çiçeği Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski tül çoraptan çiçek yapılışı, evde kadın çorabından çiçek yapılışı ve evde kadın çorabıyla çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir