Evde Kolay Saten Kurdeleden Çiçek Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Saten Kurdeleden Çiçek Yapılışı – Anlatımlı

Evde saten kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili bu galiba ikinci paylaşımım. Daha önceki paylaşımımda da yine kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili benzer bir çalışma paylaşmıştım. Evde kolay saten kurdeleden çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı izleyerek, sizde evde kolay bir şeklide saten kurdeleden çiçek yapmasını öğrenebilirsiniz. Saten kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili çalışmaları olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Hem güzel hem de evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir çalışma… evde kolay saten kurdeleden çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kurdeleden çiçek yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-saten-kurdeleden-kolay-cicek-yapimi

ruban de satin fleur – satin ribbon flower – Satinband Blumen

 

Evde Pet Şişeden Ejderha Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pet şişeden ejderha oyuncak yapımı, evde pet şişeden oyuncak yapımı ve evde plastik şişeden dinozor yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. nurdan diyor ki:

    video çok faydalı oldu videoların devamını her konuda bekliyoruz teşekkür ederiz

  2. Aysel diyor ki:

    harikaymış kurdeleden çiçek yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir