Evde Kumaştan Kolay Bohça Şeklinde Kutu Yapımı

Evde Kumaştan Kolay Bohça Şeklinde Kutu Yapımı

Evde artık kumaşlardan çok güzel bohça şeklinde torba veya kutu yapabilirsiniz. Bununla ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde kumaştan kolay bohça şeklinde kutu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan sonra sizde evde kolaylıkla harika kullanışlı kutular veya bohçalar yapabilirsiniz.

Kumaştan yapacağınız torba şeklindeki bohça kutuyu veya kaseyi mutfakta keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan yapacağınız torba veya bohça şeklindeki kutuyu ekmeklik olarak da kullanabilirsiniz. Kumaştan kolay bohça şeklinde kutu yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kumastan-bohca-kase-ekmeklik-yapimi

 

En Güzel Hayvan Şeklinde Yastık Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. güzel hayvan motifli yastık modelleri, hayvan figürlü yastık modelleri ve hayvan şeklinde yastık modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir