Evde Kumaştan Köpek Minderi Yapmak

Evde kumaştan kolay minder yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde kumaştan köpek minderi yapabilir ve evinizde kedi köpek besliyorsanız hayvanınıza rahat edeceği bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Evde köpek evi yapmak için veya kedi minderi yapmak içinde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kumaştan veya farklı malzemeden köpek evi veya minderi şeklinde de adlandırabiliriz. Evde kumaştan köpek minderi yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

 
 

Tek yapmanız gereken ebatları kumaştan şablonlarla çıkartmak ve içini yün yada pamuk ile doldurarak dikmek. Bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek çalışma hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

kumastan-kopek-minderi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29281411

 

Keçeden Yastık Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden yastık süsleme, evde keçeden yastıkları süsleme ve evde kolay keçe süslemesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir