Evde Kurdeleden Gül Yaprak Yapımı – Anlatımlı

Evde Kurdeleden Gül Yaprak Yapımı – Anlatımlı

Evde kurdeleden gül yapılışı paylaşımından sonra sizlere bu kezde yine kurdeleden gül yaprak yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Kurdeleden gül yaptıysanız ve yaprak yapımını bilmiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı takip ederek, kurdeleden gül çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Evde kurdeleden gül yaprak yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışma da her detay veriliyor. Kolayca sizde evde bu güzel çalışmayı önce öğrenebilir ve sonra hemen pratik bir şekilde kurdeleden gül çalışmanızı yapraklarıyla birlikte tamamlayabilirsiniz. Evde kurdeleden yapılan çalışmaları sürekli olarak sizlere her gün paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten efsane çalışmalar ortaya çıkıyor. Evde kurdeleden gül yaprak yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kurdeleden-gul-yaprak-yapimi

ruban feuilles – ribbon leaf – Bandblatt

 

Evde Kağıt Tabaktan İskelet Figürü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt tabaktan iskelet yapılışı, kağıt tabaktan iskelet yapımı ve kağıt tabaktan iskeletor yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir