Evde Kurdeleden Taşlı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kurdeleden Taşlı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kurdeleden gül yapımı veya çiçek yapılışı ile ilgili birçok paylaşımım olmuştu. Diğer çalışmaları kolaylıkla sitemizde görebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek, evde kurdeleden taşlı gül yapılışı ile ilgili bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kurdeleden taşlı gül yapılışı ile ilgili resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Kurdeleden gül yapılışı ile ilgili diğer paylaşımlarımdan bu çalışmanın farkı ise kurdeleden taşlı gül yapılışı olmasıdır. Kurdele gül yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kumastan-kristal-tasli-gul-yapimi

 

Evde Kumaştan Saklama Poşeti Yapımı - Banyo Seti Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan banyo seti yapımı, evde kumaştan banyo torbası yapımı ve evde kumaştan kolay torba yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Betül diyor ki:

    pratik ve güzel bir iş olmuş kurdeleden gül yapımı oldukça akılda kalıcı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir