Evde Kurdeleden Yeşil Yaprak Yapımı – Anlatımlı

Evde Kurdeleden Yeşil Yaprak Yapımı – Anlatımlı

Evde kurdeleden yapılan gül çalışmasına mutlaka yaprak çalışması da yapmak gerekiyor. Bu yazımda paylaşacağım çalışma yaptığınız kurdeleden gül çalışmaları için yaprak bölümü için gerekli… evde kurdeleden gül yaptıysanız, mutlaka yapraklarını da yapmanız gerekiyor. Tabi ki haliyle gülü kurdeleden yaptığınız için, yapraklarını da kurdeleden yapmanız gerekiyor. Evde kurdeleden yeşil yaprak yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı takip ederek, yaptığınız kurdeleden gül çalışmasına çok kolay bir şekilde yeşil yapraklar yapabilirsiniz. Evde kurdeleden yeşil yaprak yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kurdeleden-yesil-yaprak-yapimi

Bandblatt – ribbon leaf – ruban feuilles

 

Evde Plastikten Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plastik gül yapılışı, evde plastik gül yapımı ve Kunststoff-Rosen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir