Evde Penyeye Kalp Süsü Yapmak

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir kendin yap çalışması paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

Yapmanız gereken kırmızı kalp yapacağınız uygun bir penyenin önünü tırtık dediğimiz şekilde çizgi çizgi kesmek. Daha sonra bu penyeyi ters çevirip, tırtıklı yere gelecek şekilde kalp şeklinde veya kare kırmızı kumaş dikmek.

Bu arada penyenin ön kısmını kalp şeklinde tırtık kesmeniz gerekiyor. Bu işlemi kağıda veya kartona kalp çizip, şablon olarak kullanabilirsiniz.

Kırmızı veya pembe bir kumaşı hemen müsait gördüğünüz tişört için kullanabilirsiniz. İnanın resimli anlatımdaki gibi harika bir çalışma ortaya çıkacak. Bunu farklı şekilde kendinize göre değiştirebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde penye kalp süsü yapmak çalışması ile baş başa bırakıyorum. Resimli anlatımdan yararlanarak aynısını yapacağınıza inanıyorum. Kolay gelsin.

evde-penyeye-kalp-susu-yapmak

source : http://www.pomyslodawcy.pl/pomysl.php?1237

 

Evde Penyeye Yay Omuz Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde penye nasıl süslenir, evde penye süsleme ve penye omuz kurdele yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir