Evde Sabun Yapımı Anlatımlı

Evde Sabun Yapmak

Evde sabun yapılışı ile ilgili sitemde başka paylaşımlarda bulunuyor. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde sabun yapabilmeniz için anlatımlı bir video paylaşacağım. Altta yer alan çalışma da kolay sabun yapımıyla alakalı güzel bilgiler yer alıyor. Sizde evde kendi sabununuzu kendiniz yapmak istiyorsanız mutlaka izleyin.

Evde kolay sabun nasıl yapılır diyorsanız sitemizde daha önce bu tür değişik çalışmaları paylaştığımızı hatırlıyorum. Sizde sabun yapmayı öğrenerek kendinize veya satış amaçlı sabunlar yapabilirsiniz. Sabun yapmak için rengini, kokusunu kendinize göre belirleyebilirsiniz. Hatta şekil için kendinize özel şablon veya taslaklar dahi yapabilirsiniz. Süs sabun modelleri yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-sabun-yapimi

 

DIY Galaxy Krem Far Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. DIY galaxy krem far yapımı, evde krem far yapılışı ve evde krem far yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir