Evde Saten ve Kumaştan Çiçek Yapımı

Evde Saten ve Kumaştan Çiçek Yapımı

Evde saten ve kumaştan çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde satenden çiçek yapımını öğrenebileceksiniz. Bu yazımda ayrıca saten ve kumaştan yapılan çiçek modellerini de görebileceksiniz.

Evde bu tür işlerle uğraşıyorsanız, saten çiçek yapımı ile kumaş çiçek yapılışı ile ilgili daha önce de sitemizde birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu çalışmaları sitemizin arama kutusundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde saten ve kumaştan çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-saten-ve-kumastan-cicek-yapimi

 

Evde Kolay Tunus İşi Patik Yapılışı - Detaylı Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tunus işi patik yapımı, evde pratik tunus işi patik yapımı ve tunus işi patik modeli yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir