Evde Yağlı Kağıttan Desen Kalıbı Yapma

Evde Yağlı Kağıttan Desen Kalıbı Yapma

Evde yağlı kağıt kullanarak yapacağınız keklere veya pastalara harika desenler yapabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız pasta veya kekler diğer yapılan kek ve pastalardan daha gösterişli olur. Böylece evinize gelen misafirler yaptığınız bu güzel çalışmadan etkilenirler. Evde yağlı kağıttan desen kalıbı yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde yapacağınız keklere veya pastalara harika desen kalıpları yapabilirsiniz. Evde yağlı kağıttan desen kalıbı yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-yagli-kagittan-desenli-kalip-yapimi

 

Evde Kurdeleden Kolay Çiçek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kurdeleden çiçek nasıl yapılıyor, evde kurdeleden çiçek yapılışı ve evde kurdeleden kolay çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir