Fimo Hamurundan Penguen Ailesi Yapmak

Evde fimo hamurundan yapılan çalışmaları uzun zamandır paylaşmıyordum. Bu yazımda sizlere evde fimo hamurundan penguen yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımlar tek tek verilmiş.

Resimli anlatımda polimer kilden penguen nasıl yapılır? sorusuna da cevap veriliyor. Parçaları tek tek oluşturduktan sonra penguen ailesinin tüm parçalarını bir araya getirip, fimo hamurundan penguen yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo çalışmalarını hemen sitemizde yer alan ” Fimo Hamuru ” kategorisinde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında farklı polimer kilden yapılan çalışmaları görebilirsiniz.

Fimo hamurundan oyuncak yapmak için daha önce çok çeşitli örnek çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım fimo hamurundan penguen yapmak için de resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-penguen-ailesi-yapmak

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-cute-polymer-clay-penguin-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

 

Kağıt Torbadan Sepet Örmek başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çöp poşetinden sepet örmek, çöp torbasından sepet örmek ve evde kolay kartondan sepet örmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. zeynep diyor ki:

    siyah fimodan kaç taane harcadınız acil yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir