FİMO HAMURUNDAN TAVŞAN YAPMAK

Evde fimo hamurundan çalışmalar yapanlar için bulduğum çok sevimli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda tüm detaylar verilmemiş.

Ancak fimo hamurundan minyatür oyuncak yapmak için daha önce de sitemizde yer alan polimer kil kategorisi ile fimo hamuru kategorilerinde birçok çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo hamurundan oyuncak çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onların da yapımını gösteren resimli anlatımlardan yararlanarak çok güzel fimo çalışmaları yapabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan çalışmaları buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz fimo hamurundan tavşan çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7334.html

 

VİDEO ANLATIMLI GAZETEYLE SEPET ÖRME TEKNİĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski gazeteden sepet yapmak, fazlalık gazeteden sepet yapmak ve gazete kağıdından hasır sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir