Hayvan Motifli Nihale Örnekleri

Evimizde çaydanlığı veya sıcak tencereleri koyduğumuz nihale eşyasının birde hayvanlı olanları var. Bunları yeni gördüm ve sizlere de paylaşmak istedim.

Hayvan motifli nihale örneklerini paylaştığım bu yazımda bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına fikir olacağını düşünüyorum. Daha önce nelerden nihale yapılır diye birçok çalışma paylaştığımı söyleyebilirim.

Hatta bu yazımın altında da nihale çalışmalarına örnek birçok benzer yazıya ulaşabilirsiniz. Evde hayvan motifli nihale yapmak için örnek arayan ev hanımlarına bu paylaşımım belki fikir olabilir.

 
 

Bu yüzden benzer çalışmalar buldukça yine size bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizlere evde hayvan motifli nihale örnekleri yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hayvan-motifli-nihale-ornekleri

source : http://postila.ru/post/24930664

 

El İşi Kağıdından 3 Boyutlu Kalp Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde mukavvadan 3 boyutlu kalp yap, kağıttan 3 boyutlu kalp yap ve kağıttan 3d kalp yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir