Kadife Kumaştan Çanta Yapmak

Kadife kumaştan çanta yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir kendin yap projesi paylaştım. Yapımını aşama aşama gösteren resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği gösterilmiş. Evde kolay çanta hazırlama teknikleri bakımından yapımı aşama aşama gösteriliyor.

Resimli anlatımda kadife kumaşından yapıldığını görüyorum. Farklı bir kumaş ise siz bana yorumdan yazınız. Fakat kumaştan yada farklı malzemeden bu güzel çanta çalışmasını kolaylıkla yapılabileceğini düşünüyorum. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili sitemizde kendin yap bölümünde birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında kolay çanta nasıl yapılır? sorularınıza cevap olacak birçok çalışma karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyoruz. Şimdi sizi kadife kumaştan çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kadife-kumastan-canta-yapmak

source : http://stylowi.pl/2025754

 

Oyuncak Fare Yapmak Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fare oyuncak yap, evde kumaştan oyuncak fare ve evde oyuncak fare şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir