Kağıt Torbadan Sepet Örmek

Evde kullanmadığınız kağıt torbaları keserek, onlardan çok güzel örgü sepet çalışmaları yapabilirsiniz. Kağıttan örgü sepet yapmak için daha önce çok güzel ve kolay yapılan resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir değerlendirme çalışması paylaştım. Kağıt torbadan sepet örmek için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel sevimli küçük sepetler yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Sepet örme sanatı ile ilgili daha önce benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilir ve evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Evde kağıt torbadan sepet örmek için resimli anlatım ise şöyle ;

kagit-torbadan-sepet-ormek

source : http://liagriffith.com/easter-basket-made-from-a-grocery-bag/

 

Renkli Fon Kağıdından Süs Kelebek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından kelebek yap, eva kağıdından süs kelebek yap ve evadan kelebek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir