KAĞITTAN F16 UÇAĞI NASIL YAPILIR ORİGAMİ SANATI

Evde kağıttan uçak yapmasını hepimiz biliriz. Hatta birkaç katlama ile hemen uçağı yapar fırlatırız. Fakat origami kağıttan uçak yapmak için paylaşılan çalışmayı görene denk, artık ben bizim yaptığımız kağıttan uçağa pek uçak diyesim gelmiyor açıkçası, çünkü onların ki daha profesyonel.

Kağıttan f16 uçak yapmak için paylaştığım çalışma da tek tek aşama aşama kağıdı nasıl katlayacağınız tekniği ile birlikte gösterilmiş.

Yapmanız gereken aşamaları takip etmek ve kağıt katlama sanatıyla uçağı yapmak için çalışmayı tamamlamak. İnanın tamamlandığında aynı bir jet uçağına dönüştüğünü görebilirsiniz.

 
 

Hatta bittiğinde sprey boya ile uçağa benzer renklerde boyadığınız da çocuklarınızın odasına sarkaç uçak süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın detaylı anlatımı ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kagittan-f16-ucagi-yapmak-origami-sanati

source

 

ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü saç nasıl yapılır, anlatımlı saç örgüsü yapmak ve brezilyalı saç modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir