Kartondan Çilek Şeklinde Hediye Kutusu Yapmak

Evde kolay yapılan karton çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çok güzel kartondan sürpriz paketi yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çilek şeklinde hediye paketi yapmak isteyenler için harika bir anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği gösterilmiş. Tek tek adımları uygulayarak sizde çilek şeklinde hediye paketi yapabilirsiniz. Öncelikle çilek fonlarını taşıyan bir kitap kaplığı veya resimli kağıt temin etmelisiniz.

Bu tür malzemeyi kırtasiyelerden çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Daha sonra kartonu resimli anlatımdaki gibi makas ile kestikten sonra birbirine geçirme yani yapıştırma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

 
 

Böylece hediye vereceğiniz özel kişiye çilek şeklinde hediye paketi hazırlayabilir ve onu hem şaşırtabilir hem de sevindirebilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan çilek şeklinde hediye kutusu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-cilek-seklinde-hediye-kutusu-yapmak

source : http://stylowi.pl/17533366

 

Evde Karton Rulodan Yapılan Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan yapılan oyuncaklar, evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları ve karton rulodan gemi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir