Kartondan Minyatür Şömine Yapmak

Kartondan minyatür şömine yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı tam olarak adım adım verilmiş. Bu yazımda sizlere çok güzel bir minyatür işler bölümü için minyatür çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Bu çalışmayı kibrit kutusundan da yapabilirsiniz. Ancak yapılan çalışmada karton biraz kalın gibi geldi. Bu açıdan kalın mukavva kartonundan bu çalışmayı tamamlayabilir ve yapabilirsiniz.

Minyatür işler yapanlar bu güzel örnekten yararlanarak aynısını yapabilecekler. Yapımını tam olarak anlatmıyorum. Çünkü resimli anlatımda tüm detaylar ve adımlar verilmiş. Yapmanız gereken resimli anladım da yer alan kartondan minyatür şömine yapma çalışmasının adımlarını takip etmek ve sırasıyla yapmak. Şimdi sizleri evde kartondan minyatür şömine yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-minyatur-somine-yapmak

Resimli anlatımda yer alan tüm malzemeleri tel, karton, sprey boya gibi malzemelerden yapabilirsiniz. Minyatür projeler biraz sabır isteyen çalışmalardır. O yüzden fazla acele etmeden yavaşça hareket etmeniz gerekiyor. Yoksa yaptığınız bir hata komple minyatür çalışmasını yok edebilir. Bu yüzden bu işin ustaları zaten resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını kısa sürede eğlenerek tamamlayacaklardır.

Siz eğer minyatür proje yapmak için ilk defa bu işe kalkışıyorsanız sitemizdeki minyatür işler bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Öğreneceğiniz değişik çalışmalar ve adımları belki öğrenebilirsiniz. Sitemizde olabildiğince minyatür projelere yer vermeye çalışıyorum. Hem zevkli, hem de yapımı bir nevi stres attırıyor insana, sizde denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/12556580

 

Eva Kağıdından Sarkaç Top Süs Yap başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Boule pendule, eva kağıdından sarkaç top süs ve eva kağıdından sarkaç yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir