Kumaştan Hello Kitty Bebek Yapmak

Bu yazımda sizlere çocuklarınız için yapabileceğiniz güzel bir kumaştan hello kitty bebek yapmak için resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek sizde kumaştan çok güzel bu çalışmayı yapabileceksiniz. Evde kumaştan hello kitty bebek yapmak için sanırım daha önce keçeden yapımını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine çok güzel bir hello kitty bebek yapmak için resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda gösterilen çalışmada aranılan malzemeler ise şöyle ;

  • kumaş.
  • yün veya pamuk.
  • iğne iplik.
  • makas.

Malzemeler gördüğünüz gibi oldukça kolay. Yapmanız gereken şablonu bilgisayarınızdan çıktı almak ve kumaş parçalarının üzerinde kopyasını çıkarıp makas ile kesmek. Daha sonra parçaları tek tek dikip, içine pamuk veya yün tıkarak ağız kısmını dikmeniz gerekiyor. Daha sonra parçaları birbirine tekrar diktikten sonra hello kitty bebek modeli ortaya çıkmış olacak. Şimdi sizleri evde kumaştan hello kitty oyuncak yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

kumastan-hello-kitty-bebek-yapmak

Son karedeki gibi sizde bu güzel çalışmayı tamamlayabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Bu tür güzel oyuncaklar yapıp satışa da sunabilirsiniz. Evde kumaştan hello kitty oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza gelecek. Onları da inceleyebilirsiniz. Kumaştan oyuncak yapmak için birçok çalışmayı ise kumaş işleri ve oyuncak kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler sitemizdeki kendin yap bölümünü inceleyebilirler. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10537021

 

Kartondan Minyatür Şömine Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cheminée miniature, evde kolay minyatür şömine yapımı ve evde minyatür işler yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir