Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak

Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve örnek resim bulunuyor. Resimli anlatımdan nasıl yapıldığını örnek bölümünden kavrayıp sizde yastıklara kıvrımlı harika süsler yapabilirsiniz.

Kıvrım yapmak için rastgele değil, şablonda gözüken resimli anlatıma göre yapılışını sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kumaştan veya farklı malzemeden yapabilirsiniz. Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsleme çalışması için paylaştığım kendin yap projesinde yer alan şablonu mutlaka kullanmalısınız.

Resimli örnekte tüm detaylar verilmiş. Kıvrım yapmayı öğrenebilir ve evinizdeki tüm yastıklara uygulayabilirsiniz. Evde kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde yastıklarınıza güzel kıvrımlara sahip kılıflar yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kumastan-kivrimli-yastik-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280158

 

Keçeden Süs Patik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden süs patik, evde keçeden yapılan çalışmalar ve keçeden ayakkabı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir