Kumaştan Koyun Şeklinde Ceviz Torbası Yap

Evde kumaştan koyun şeklinde ceviz torbası yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm detaylar veriliyor. Evde kolay bir şekilde kumaştan veya kumaş benzeri malzemeden bu güzel koyun şeklinde torba çalışmasını yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları daha önce yastık şeklinde yapmak için de şablonlar paylaşmıştım. Evde kumaştan koyun şeklinde ceviz torbası yapmak için kullanacağınız malzemeleri sıralamamız gerekirse ;

  • kumaş.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • oyuncak göz.
  • fermuar.

Malzemeleri evinizdeki materyallere göre değiştirebilir veya kendinize göre malzemeleri farklılaştırabilirsiniz. Evde kumaştan koyun şeklinde ceviz torbası yapmak için paylaştığım resimli anlatımı yastık olarak yapmayı da düşünebilirsiniz. Evde kolay kumaştan koyun şeklinde torba yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kumastan-koyun-seklinde-ceviz-torbasi-yapmak

Koyun şeklinde yastık olarak da bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde bu tür kolay yapılan yastık şablonlarını sitemizde ve bu yazımın hemen altında bulabilirsiniz. Hem eğlenceli çalışmalar. Hem de yaptıktan sonra ortaya çıkan proje gerçekten sizi mutlu edecek. Bu çalışmada ceviz fındık gibi yiyecekleri koymak için torba şeklinde düşünülmüş. Siz yastık veya oyuncak olarak da bu güzel şablonu ve anlatımları değerlendirebilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapmak için ise sitemizdeki çocuklar için ve oyuncak kategorilerine göz atmanız yeterli olacaktır. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda koyun şeklinde torba veya koyun şeklinde oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/33569975

 

Kumaştan Tırtıl Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tırtıl oyuncak yap, evde kolay tırtıl yastık yap ve evde kumaştan tırtıl oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir